Sensa w obiektach publicznych i prywatnych

 

Podłogi Sensa potrafią zachwycić – bogactwo pięknych wzorów, kolorów, struktur powierzchni, charakteru usłojenia i rozmiarów sprawiają, że jest to pokrycie podłogowe, które razu przyciąga uwagę Klienta.

Piękny wygląd to nie wszystko – techniczne parametry podłóg Sensa znacznie przekraczają standardowe wymogi dla paneli laminowanych przeznaczonych do obiektów prywatnych. Można bez problemu polecić je niemal każdemu, który chce skorzystać z Państwa usług przy wykańczaniu lub renowacji swojego domu czy mieszkania. Korzystny stosunek jakości do ceny paneli Sensa bardzo często pomaga Klientom podjąć ostateczną decyzję.

Panele laminowane Sensa to produkt dostosowany do wymogów obiektów publicznych i komercyjnych – salonów, butików, restauracji, pubów, hoteli, biur oraz pomieszczeń firmowych. Zostały opracowane i wykonane tak tak, by sprostać intensywnym obciążeniom, jakim często poddawane są podłogi w tych pomieszczeniach.

Najlepszą rekomendacją dla produktu jest fakt, że do naszego salonu firmowego w Poznaniu, z całej naszej oferty pokryć podłogowych, wybraliśmy właśnie panele laminowane Sensa.

Panele podłogowe Sensa w Salonie