Panele laminowane AC5 / 33

Panele laminowane AC5/33, czyli panele o klasie ścieralności AC5 i klasie użyteczności 33 to panele podłogowe o bardzo wysokiej klasie odporności na ścieranie, przeznaczone do przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, przede wszystkim do budynków użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzają się też w przestrzeni prywatnej, mocno eksploatowanej zwłaszcza kiedy wśród naszych domowników znajdują się zwierzęta domowe.

Na rynku dostępne są jeszcze panele o klasie użyteczności AC6, które najczęściej stosowane są w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu takich jak np. lotniska czy dworce autobusowe i kolejowe.Panele o klasie AC5 / 33 są w stanie przetrwać nawet bardzo intensywną eksploatację przez długi czas, przy czym nie wymagają ponadstandardowej pielęgnacji. Jest to więc znakomity wybór wszędzie tam, gdzie potrzebna jest naprawdę trwała podłoga.

Oxford 1 copy-220Natural Prestige Zone-220Urban Zone buro_00028-220Studio Essentials kine_00057-220Grande Authentico XXL
Panele podłogowe Sensa: Natural VintageNatural Vintage

 

Do jakich pomieszczeń pasują panele AC5 / 33

Ze względu na swoją wysoką klasę ścieralności i użyteczności panele laminowane AC5 / 33 znakomicie nadają się do wszelkich pomieszczeń, które są intensywnie eksploatowane. Są one niezwykle odporne na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, można więc mieć pewność, że nie zniszczą się szybko i długi czas będą wyglądać jak nowe.

Panele laminowane Sensa AC5 / 33 dedykowane są do mocno eksploatowanych pomieszczeń głównie użyteczności publicznej. Świetnie pasują do korytarzy w biurowcach, holi, salonów samochodowych czy też restauracji.