Panele podłogowe inspirowane wyglądem nieselekcjonowanego drewna

Tak jak prawdziwe rustykalne deski drewniane, poszczególne panele Pure Mastery różnią się nie tylko układem i rysem słojów, ale również jasnością i barwą.

Dekor Dąb Solna zamiast nudnego, jednolitego koloru ma całą paletę harmonijnie dobranych odcieni. Zróżnicowanie barw poszczególnych paneli podłogowych pozwala zerwać z monotonią i nadać podłodze ciekawy, a zarazem bardzo naturalny charakter.

Rustykalne drewno jest niezwykle popularnym materiałem w aranżacji wnętrz. Podążając za tym trendem zaprojektowaliśmy panele podłogowe Pure Mastery tak, by rys ich słojów urozmaicały sęki, pęknięcia oraz nieregularności. Zadbaliśmy jednak o to, by były to subtelne elementy – drobne, stonowane i bez wyrazistych, kontrastowych akcentów. Dzięki temu dopełniają wyglądu naturalnych desek drewnianych, ale nie wybijają się na pierwszy plan i nie przytłaczają swą intensywnością.
Odrębność każdego panela podłogowego podkreśla wykończenie czterostronną v-fugą – dokładnie jak w przypadku klasycznych desek drewnianych.

Pure Mastery to pięknie zaprojektowane panele podłogowe, które z mistrzowską precyzją oddają naturalny charakter szlifowanych i olejowanych desek rustykalnych.

 

opis

  • wysoka klasa ścieralności AC4 / 32
  • aż 20 lat gwarancji w użytku domowym
  • jeden dekor składa się z paneli podłogowych o zróżnicowanym kolorze, jasności i odcieniu (zaprojektowany tak, by wiernie oddawać różnicę barwy drewna, która naturalnie występuje w nieselekcjonowanych deskach drewnianych)
  • powierzchnia o strukturze olejowanej – w optyce heblowanych i olejowanych desek drewnianych
  • optyka delikatnie rustykalna – delikatne i stonowane pęknięcia, sęki i artefakty
  • 4-stronna fuga na brzegach każdego panela, pogłębia wrażenie podłogi wykonanej z prawdziwych desek drewnianych
  • innowacyjny zamek SensaLOC zapewniający trwałość podłogi i błyskawiczny montaż paneli
  • system Isowaxx
  • wymiar panela: 1286 x 194 x 8 mm
 
47256
Solna
 
 
 
... różne odcienie dekoru
 
wymiary panela: 1286 x 194 x 8 mm
1 paczka = 8 paneli / 1,996 m2
1 paleta = 56 paczek / 111,776 m2
klasa ścieralności / użyteczności: AC4 / 32
gwarancja w użytku domowym: 20 lat
gwarancja w użytku publicznym: 3 lata
zamek: SensaLoc
struktura olejowana
jeden dekor o zróżnicowanej barwie i jasności
klasa emisji formaldechydów: E1
zgodność z normą emicji CARB 2: TAK
impregnowane krawędzie: IsowaxxUWAGA! Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.
W przypadku kolekcji Pure Mastery prosimy zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne panele w ramach jednego dekoru różnią się kolorem, odcieniem i jasnością.