Dyskretny urok rustykalnego drewna

Panele rustykalne o wyglądzie naturalnych, rustykalnych desek utrzymanych w modnych, gafitowo – brązowych odcieniach to propozycja kolekcji True Nature.
Tripolis czy Korynt ? To tak, jakbyśmy zastanawiali się, które miasto starożytnej Grecji zwiedzić jako pierwsze. Dekor Tripolis w jasno grafitowym odcieniu stworzy nam uniwersalne wnętrze na lata. Szare deski podłogowe w salonie, w korytarzu czy nawet w kuchni stanowić będą neutralną bazę do dalszych wariacji aranżacyjnych.
Ciemno brązowy Korynt idealnie pasuje do wnętrz z dużą ilością bieli. Takie ciemno brązowe panele podłogowe z sękami to idealne rozwiązanie dla miłośników kontrastów.

opis

  • wysoka klasa ścieralności AC4 / 32
  • aż 20 lat gwarancji w użytku domowym
  • powierzchnia o strukturze synchronicznej – trójwymiarowa rzeźba odzwierciedla wzór rustykalnej deski drewnianej – słoje drewna, sęki i pęknięcia można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć
  • stonowane panele o optyce desek rustykalnych
  • 4-stronna fuga, pogłębia wrażenie podłogi wykonanej z prawdziwych desek drewnianych
  • innowacyjny zamek SensaLOC zapewniający trwałość podłogi i błyskawiczny montaż paneli
  • system Isowaxx
  • wymiar panela: 1286 x 194 x 10 mm
 
37707
Tripolis
 
37708
Korynt
 
wymiary panela: 1286 x 194 x 10 mm
1 paczka = 7 paneli / 1,746 m2
1 paleta = 52 paczki / 90,792 m2
klasa ścieralności / użyteczności: AC4 / 32
gwarancja w użytku domowym: 20 lat
gwarancja w użytku publicznym: 3 lata
zamek: SensaLoc
struktura synchroniczna / półmat
klasa emisji formaldechydów: E1
zgodność z normą emicji CARB 2: TAK
impregnowane krawędzie: IsowaxxUWAGA! Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.