Panele podłogowe w formacie XXL

Każdemu wnętrzu można nadać wyjątkowy charakter wybierając odpowiednią podłogę. I nie chodzi tu tylko o kolor podłogi, charakter słojów drewna i strukturę powierzchni, ale przede wszystkim o wielkość samych paneli podłogowych i wykończenie ich brzegów.

Duże i przestronne wnętrza zasługują na wyjątkową oprawę. Jeżeli posiadamy takie w domu lub w firmie, to warto zastanowić się nad bardzo efektownym i oryginalnym rozwiązaniem jakim są panele w formacie XXL. Taka podłoga doda pomieszczeniu elegancji, klasy i optycznie podkreśli jego okazałość.

Idealnym rozwiązaniem są panele Sensa z kolekcji Grande Authentico XXL. To solidne, imponujące panele podłogowe o szerokości ponad 24 cm i długość ponad 2 metrów!
Ich brzegi wykończone zostały 4-stronną v-fugą, dzięki czemu każdy panel podłogowy wygląda jak olbrzymia, osobna deska dębowa.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC5 panele laminowane Grande Authentico XXL przeznaczone są zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i do budynków użyteczności publicznej: biur, salonów, gabinetów i hoteli. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.