Promocja! Nowe aranżacje wnętrz z podłogami Sensa

Nowa oferta promocyjna Sensa obejmuje aż 4 kolekcje o bardzo zróżnicowanej kolorystyce, strukturze i stylu. Duży wybór paneli podłogowych pozwala nadać wysłużonym wnętrzom zupełnie nowy, niepowtarzalny charakter.

Zobacz, gdzie kupić panele w promocji >

Original Heritage

Original Heritage to kolekcja niecodziennych paneli podłogowych o wyglądzie tradycyjnych, olejowanych desek z drewna hickory.
Panele podłogowe Sensa - Kolekcja Original Heritage
poznaj kolekcję >

Studio Essentials

Studio Essentials to wąskie, stonowane panele podłogowe ukazujące piękno drewna dębowego. Całości dopełnia struktura synchroniczną o naturalnej rzeźbie słojów drewna.

poznaj kolekcję >

Colonial Vintage

Colonial Vintage to rustykalne panele podłogowe o wyrazistych sękach, pęknięciach i artefaktach, bogatej barwie i głębokiej strukturze powierzchni.

poznaj kolekcję >

Grande XXL Authentic

Kolekcja imponujących paneli podłogowych w formacie XXL. Panele Grande XXL Authentic wyglądają jak potężne deski dębowe o długości ponad 2 metrów!

poznaj kolekcję >

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat promocji, prosimy skontaktować się z jednym z salonów oferujących panele podłogowe marki Sensa:

 

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >

 

 

 

Oferta promocyjna dotyczy wyłącznie wybranych kolekcji paneli podłogowych Sensa i trwa do 15.02.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż paneli laminowanych Sensa.