Promocja na panele Sensa

Wymarzona podłoga w wyjątkowych cenach

Jedenaście dekorów z trzech niezwykłych kolekcji w promocyjnej cenie – dostępne tylko do 10.01.2020. To doskonała okazja, by wzbogacić swoje wnętrze o podłogi Sensa, które łączą w sobie piękno i trwałość.
W promocji dostępne jest jedenaście ciekawych wzorów paneli laminowanych, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnych charakter. Wybrane wzory z kolekcji Solido Elite dla miłośników klasycznej elegancji, coś z kolekcji Original Heritage dla amatorów inspiracji w stylu „retro”, a z kolekcji Natural Prestige wybór paneli ze strukturą synchroniczną dla koneserów naturalnego drewna.
Panele podłogowe Sensa objęte promocją to nie tylko ciekawy i oryginalny design, ale dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i niemieckiej trwałość i jakość w przystępnej cenie. Wysoka klasa ścieralności, zastosowanie płyty nośnej o podwyższonej gęstości czy opatentowany zamek SensaLOC to tylko wybrane zalety naszych podłóg.

6 ekskluzywnych, dębowych dekorów o strukturze 3D

Dekory promocyjne Sensa z kolekcji Natural PrestigePromocja Sensa Natural Prestige

2 niecodzienne dekory z kolekcji Original Heritage

Dekory promocyjne Sensa z kolekcji Original HeritagePromocja Sensa Original Heritage

3 klasyczne, dębowe dekory z kolekcji Solido Elite

Dekory promocyjne Sensa z kolekcji Solido ElitePromocja Solido Elite

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tej promocji, prosimy skontaktować się z jednym z salonów oferujących panele podłogowe marki Sensa:

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >

Niniejsza oferta promocyjna dotyczy wyłącznie jedenastu wybranych dekorów paneli podłogowych Sensa. Czas trwania promocji: do 10 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania się zapasów. Szczegóły niniejszej promocji są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż paneli laminowanych Sensa.
Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.