Promocja Sensa

Wymarzona podłoga w wyjątkowych cenach

Osiem dekorów z trzech niezwykłych kolekcji to niezliczone korzyści w promocyjnej cenie – dostępne tylko do 30.09.2019. To doskonała okazja, by wzbogacić swoje wnętrze o podłogi Sensa, które łączą w sobie piękno i trwałość.
W promocji dostępna jest osiem ciekawych wzorów paneli laminowanych, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnych charakter. Wybrane wzory z kolekcji Solido Elite dla miłośników klasycznej elegancji, coś z kolekcji Original Heritage dla amatorów inspiracji w stylu „retro”, a z kolekcji Natural Prestige wybór paneli ze struturą synchroniczą dla koneserów naturalnego drewna.
Panele Sensa objęte promocją to nie tylko ciekawy i oryginalny design, ale dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i niemieckiej trwałość i jakość w przystępnej cenie. Wysoka klasa ścieralności, zastosowanie płyty nośnej o podwyższonej gęstości czy opatentowany zamek SensaLOC to tylko wybrane zalety naszych podłóg.

6 ekskluzywnych, dębowych dekorów o strukturze 3D

 

2 niecodzienne dekory z kolekcji Original Heritage

 

3 klasyczne, dębowe dekory z kolekcji Solido Elite

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat promocji, prosimy skontaktować się z jednym z salonów oferujących panele podłogowe marki Sensa:

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >

 

 

Niniejsza oferta promocyjna dotyczy wyłącznie jedenastu wybranych dekorów paneli podłogowych Sensa. Czas trwania promocji: do 30.09.2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż paneli laminowanych Sensa.