Promocja na panele podłogowe Sensa

Oferta promocyjna obejmuje 3 piękne dębowe kolekcje – od subtelnych, wąskich desek, do imponujących paneli XXL. Duży wybór barw, struktur i wzorów paneli podłogowych dostępnych w promocji pozwala nadać wysłużonym wnętrzom zupełnie nowy, niepowtarzalny charakter.

Zobacz, gdzie kupić panele
w promocji >

 

Natural prestige

Natural Prestige to kolekcja pięknych, wąskich paneli o trójwymiarowej strukturze drewna. Cała kolekcja została utrzymana w optyce szczotkowanych desek dębowych.
Promocja Sensa - panele podłogowe Natural Prestige
poznaj kolekcję Natural Prestige >

Solido Elite

Solido Elite to kolekcja klasycznych paneli podłogowych o wyglądzie tradycyjnych, gładkich desek dębowych. Dostępne w bogatej palecie kolorów.
Promocja Sensa - panele podłogowe Solido Elite
poznaj kolekcję Solido Elite >

Grande XXL Authentic

Kolekcja imponujących paneli podłogowych w formacie XXL. Panele wyglądają jak potężne deski dębowe o długości ponad 2 metrów!
Promocja Sensa - panele podłogowe Grande Authentico XXL
poznaj kolekcję Grande XXL Authentic>

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat promocji, prosimy skontaktować się z jednym z salonów oferujących panele podłogowe marki Sensa:

 

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >

 

 

 

Niniejsza oferta promocyjna dotyczy wyłącznie wybranych kolekcji paneli podłogowych Sensa i trwa do 31.05.2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż paneli laminowanych Sensa.