Panele laminowane AC5 / 33

Panele laminowane AC5/33, czyli panele o klasie ścieralności AC5 i klasie użyteczności 33 to panele podłogowe o bardzo wysokiej klasie odporności na ścieranie, przeznaczone do przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, przede wszystkim do budynków użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzają się też w przestrzeni prywatnej, mocno eksploatowanej zwłaszcza kiedy wśród naszych domowników znajdują się zwierzęta domowe.

Na rynku dostępne są jeszcze panele o klasie użyteczności AC6, które najczęściej stosowane są w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu takich jak np. lotniska czy dworce autobusowe i kolejowe.Panele o klasie AC5 / 33 są w stanie przetrwać nawet bardzo intensywną eksploatację przez długi czas, przy czym nie wymagają ponadstandardowej pielęgnacji. Jest to więc znakomity wybór wszędzie tam, gdzie potrzebna jest naprawdę trwała podłoga. Poniżej prezentujemy kolekcje Sensa o klasie AC5/33.

Oxford 1 copy-220Natural Prestige Zone-220Urban Zone buro_00028-220Studio Essentials kine_00057-220Grande Authentico XXL

 

Do jakich pomieszczeń pasują panele AC5 / 33

Ze względu na swoją wysoką klasę ścieralności i użyteczności panele laminowane AC5 / 33 znakomicie nadają się do wszelkich pomieszczeń, które są intensywnie eksploatowane. Są one niezwykle odporne na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, można więc mieć pewność, że nie zniszczą się szybko i długi czas będą wyglądać jak nowe.

Panele laminowane Sensa AC5 / 33 dedykowane są do mocno eksploatowanych pomieszczeń głównie użyteczności publicznej. Świetnie pasują do korytarzy w biurowcach, holi, salonów samochodowych czy też restauracji.