Struktura synchroniczna

 

Struktura synchroniczna paneli laminowanych oferowanych przez naszą firmę to propozycja dla szczególnie wymagających osób. Dlaczego? Ponieważ struktura synchroniczna to pewien rodzaj „trójwymiarowej płaskorzeźby” idealnie dopasowany do rysunku naturalnego drewna. Sęki mają swoje własne usłojenie a dzięki strukturze synchronicznej są bardziej uwydatnione.

Dzięki temu, rys słojów na panelu Sensa można nie tylko zobaczyć ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają prawdziwe drewno. W zamierzeniu, panele laminowane mają łączyć w sobie praktycyzm z pięknem, naśladując drewnianą podłogę, w rzeczywistości nią nie będąc. W przypadku paneli podłogowych o strukturze synchronicznej różnica jest niemal nie do zauważenia.

Co wyróżnia strukturę synchroniczną paneli

Oferowane przez nas laminowane panele podłogowe o strukturze synchronicznej należą do paneli, które mają gęstą i zróżnicowaną strukturę włókien. To właśnie tego typu panele w testach na ścieranie wykazują największą odporność, która docelowo przekłada się na to, że panele te dłużej zachowają swój piękny wygląd.

Struktura synchroniczna naszych paneli opracowana została specjalnie z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach, którzy chcą nie tylko widzieć piękny rysunek drewna, ale też go czuć. Jest to możliwe dzięki trójwymiarowej rzeźbie włókien drewna. Efekt jest imponujący, co można zobaczyć na wzornikach.