Dystrybutorzy

Drodzy dystrybutorzy marki Sensa, udostępniamy dla Państwa przestrzeń, w której znajdziecie materiały ułatwiające pracę z naszą marką.
W celu zyskania dostępu do panelu, prosimy o kontakt z przedstawicielem Sensa.

Przejdź do logowania

Panele laminowane Sensa od momentu wejścia na rynek polski stały się podstawą sukcesu wielu salonów podłóg i wyposażenia wnętrz, systematycznie przysparzając im coraz większą liczbę zadowolonych Klientów.

I nic w tym dziwnego. Podłogi Sensa potrafią zachwycić – bogactwo stylowych wzorów, kolorów, struktur powierzchni, charakteru usłojenia oraz wymiarow paneli sprawia, że jest to pokrycie podłogowe, które przyciąga uwagę Klienta już od progu salonu.

Piękny wygląd to nie wszystko – podłogi Sensa to solidny, niemiecki produkt, a nie przypadkowy panel ściągany z dalekiego wschodu. Techniczne parametry paneli Sensa znacznie przekraczają standardowe wymogi dla paneli laminowanych przeznaczonych do obiektów prywatnych. Można z czystym sumieniem polecić je każdemu, kto chce wykończyć lub wyremontować swój domu czy mieszkanie.

A w dodatku tak dobry produkt można zaoferować po bardzo rozsądnej cenie. Efekt? Klienci po porównaniu oferty konkurencji najczęsciej wracają, by dokonać zakupu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy lub dołączyć do ich grona salonów prowadzących podłogi Sensa prosimy o kontakt z regionalnym przedstawicielem handlowym  lub przesłanie formularza.