Poznaj świat SENSA

Fabryka, w której produkujemy panele podłogowe SENSA jest jedną z najnowocześniejszych fabryk paneli laminowanych na świecie. To zlokalizowany w Niemczech, nowoczesny kompleks o powierzchni 30000 metrów kwadratowych, wyposażony w 4 ultranowoczesne linie produkcyjne. Przy produkcji szczególny nacisk kładziemy na ograniczenie emisji szkodliwych gazów. W rezultacie do atmosfery wypuszczana jest niemal wyłącznie para wodna.

Odkrywaj świat wszystkimi zmysłami! Podłogi SENSA to połączenie doświadczenia i nowych technologii, które sprawiają, że marzenia o pięknych wnętrzach stają się rzeczywistością.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy panele laminowane, które idealnie oddają charakter naturalnego drewna. Posiadają wizualne i dotykowe walory desek, ale zostały wykonane z surowców o lepszych parametrach, dzięki czemu są SENSAcyjnie wodoodporne.

O nas

Panele wodoodporne, wodoszczelne N S piktogramy F 10 N S piktogramy F 7 v2 N S piktogramy F 12 N S piktogramy F 13 N S piktogramy F 15 N S piktogramy F 16 N S piktogramy F 14 N S piktogramy F 9 v2
Nie do zdarcia

LAMINATE AQUA RESIST

Twoja podłoga jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna! Podwyższona gęstość płyty i specjalny zamek sensaLOC gwarantują skuteczną ochronę przed wnikaniem wody do wnętrza paneli nawet przez 24h! Dzięki swoim właściwościom podłogi sprawdzą się zarówno w kuchni, przedpokoju czy też w pomieszczeniach komercyjnych.

Rozpłyniesz się z zachwytu!

SMART

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i niemieckiej jakości, panele SENSA łączą oryginalny design i trwałość. Bogata kolekcja wzorów, kolorów i struktur daje nieograniczone możliwości kreowania wnętrz. Wrażenie robią walory estetyczne i właściwości użytkowe podłogi. SENSA to marka doceniona przez klientów i architektów za niezawodność i łatwość montażu.

Nasz dom powinien być nie tylko piękny, ale zdrowy i bezpieczny dla naszych najbliższych. Dlatego taką wagę przykładamy do norm bezpieczeństwa. Wszystkie panele laminowane SENSA są testowane w zatwierdzonych laboratoriach i spełniają wymogi minimalne. Bez problemu odpowiadają też surowym wymogom kalifornijskich norm emisji CARB 2, a pod względem emisji formaldehydów z łatwością mieszczą się w klasie E1.

AdobeStock 98896998
AdobeStock 72439499

NATURAL

Pragniemy, aby kolejne pokolenia również mogły cieszyć się pięknem przyrody. Dążymy do tego, aby produkcja naszych paneli nie była w żaden sposób obciążająca dla planety. Podłogi SENSA są produkowane w samym sercu niemieckich lasów, w pobliżu miejsca pozyskania naturalnych surowców – udało nam się więc uniknąć dalekiego transportu materiału, którego koszty musieliby ponieść zarówno nasi Klienci, jak i środowisko naturalne.

Panele laminowane SENSA powstają przy pełnym poszanowaniu zasad odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi i pochodzą tylko ze zrównoważonych, certyfikowanych upraw, co potwierdza certyfikat PEFC.

Fabryka, w której produkujemy panele podłogowe SENSA została zaprojektowana z myślą o dotrzymaniu najbardziej restrykcyjnych norm ochrony środowiska.

AdobeStock 298602930

Innowacyjna technologia sensaLOC aqua resist

Funkcjonalny i zaawansowany system zapewnia łatwy i beznarzędziowy montaż na zasadzie praktycznego mechanizmu zatrzaskowego. Gwarantuje najwyższy stopień stabilności na złączeniach oraz stanowi skuteczną barierę ochronną przed wnikaniem wody do wnętrza paneli. Dzięki temu eliminuje nieestetyczne wypaczenia i gnicie, a także zapobiega powstawaniu wybrzuszeń na łączeniach paneli.

Ekstremalnie trwała

Skuteczna odporność na intensywną eksploatację oraz wyjątkowa wytrzymałość materiałów, z których powstają panele SENSA to korzyść w postaci długotrwałego użytkowania. Podłogi do zastosowania zarówno w pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu (biura, butiki, bary, restauracje, hotele, galerie handlowe itp.), jak i w pomieszczeniach mieszkalnych.

AdobeStock 124757705 v2
AdobeStock 309734593

Realistyczne struktury

Perfekcyjne odwzorowanie za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych czyni, że trudno odróżnić je od podłóg drewnianych. Podłogi laminowane o wizualnych walorach desek, wykonane z surowców o lepszych parametrach są niepowtarzalną ozdobą każdej indywidualnej aranżacji wnętrza.

Kontakt z nami

Jesteś zainteresowany produktami Sensa?

Wyślij do nas wiadomość

Administratorem Twoich danych jest firma Nobless Polska
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Nie lubisz formularzy?

Wybierz inną, wygodną formę kontaktu

Telefonicznie

+48 61 84 53 900

Godziny pracy, pn - pt - 08:00 - 16:00

Wyślij e-mail

info@nobless.pl

Na pozostawione wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej