Poznaj świat SENSA

Fabryka, w której produkujemy panele podłogowe SENSA jest jedną z najnowocześniejszych fabryk paneli laminowanych na świecie. To zlokalizowany w Niemczech, nowoczesny kompleks o powierzchni 30000 metrów kwadratowych, wyposażony w 4 ultranowoczesne linie produkcyjne. Przy produkcji szczególny nacisk kładziemy na ograniczenie emisji szkodliwych gazów. W rezultacie do atmosfery wypuszczana jest niemal wyłącznie para wodna.

Odkrywaj świat wszystkimi zmysłami! Podłogi SENSA to połączenie doświadczenia i nowych technologii, które sprawiają, że marzenia o pięknych wnętrzach stają się rzeczywistością.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy panele laminowane, które idealnie oddają charakter naturalnego drewna. Posiadają wizualne i dotykowe walory desek, ale zostały wykonane z surowców o lepszych parametrach, dzięki czemu są SENSAcyjnie wodoodporne.

O nas

Panele wodoodporne, wodoszczelne N S piktogramy F 10 N S piktogramy F 7 v2 N S piktogramy F 12 N S piktogramy F 13 N S piktogramy F 15 N S piktogramy F 16 N S piktogramy F 14 N S piktogramy F 9 v2
AdobeStock 124757705 v2

Ekstremalnie trwała

Skuteczna odporność na intensywną eksploatację oraz wyjątkowa wytrzymałość materiałów, z których powstają panele SENSA to korzyść w postaci długotrwałego użytkowania. Podłogi do zastosowania zarówno w pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu (biura, butiki, bary, restauracje, hotele, galerie handlowe itp.), jak i w pomieszczeniach mieszkalnych.

Realistyczne struktury

Perfekcyjne odwzorowanie za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych czyni, że trudno odróżnić je od podłóg drewnianych. Podłogi laminowane o wizualnych walorach desek, wykonane z surowców o lepszych parametrach są niepowtarzalną ozdobą każdej indywidualnej aranżacji wnętrza.

AdobeStock 309734593

Łatwa pielęgnacja

Panele SENSA nie wymagają użycia kosztownych, specjalistycznych środków do pielęgnacji. Podłogi są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, tym samym gwarantując oszczędność czasu i pieniędzy.

Kontakt z nami

Jesteś zainteresowany produktami Sensa?

Wyślij do nas wiadomość

Administratorem Twoich danych jest firma Nobless Polska
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Nie lubisz formularzy?

Wybierz inną, wygodną formę kontaktu

Telefonicznie

+48 61 84 53 900

Godziny pracy, pn - pt - 08:00 - 16:00

Wyślij e-mail

info@nobless.pl

Na pozostawione wiadomości odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej