Panele trójwymiarowe z aromatem

Panele imitujące podłogę dębową z kolekcji Natural Prestige o trójwymiarowej strukturze drewna, nie tylko emanują pięknem podkreślając naturalny wygląd każdego z wzorów ale budzą pozytywne emocje. Do złudzenia przypominają starannie wyselekcjonowane deski dębowe o pięknych, wyraźnie zarysowanych słojach. Ekskluzywne podłogi drewniane dla pokreślenia naturalnej struktury drewna przed wykończeniem często poddawane są procesowi szczotkowania. To zabieg uszlachetniający, który pogłębia istniejące pory drewna, mający na celu idealne odwzorowanie słojów drewna. Deski podłogowe nabierają wyjątkowego charakteru. Ich powierzchnia staje się bogatsza, bardziej wyrazista i trójwymiarowa. Bogata paleta barw paneli w tej kolekcji mocno kojarzy się z aromatycznymi, korzennymi przyprawami, które to intensywnie wpływają na nasze zmysły w okresie zimowo-świątecznym. Cynamon, piernik, anyż, imbir czy też goździk to bogata kolorystyka przypraw począwszy od czekoladowego brązu po jasny, ciepły beż, która nada wnętrzom niezwykły klimat czyniąc je bardziej przytulnym. W przestronnym salonie wzorcowo zaprezentują się panele imitujące drewno w kolorze ciemnego brązu, które podkreślą jego okazałość, nadadzą szyku i naturalnej elegancji. Panele w kolorze kawy cappuccino jako imitacja podłogi drewnianej idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych, a także skandynawskich i prowansalskich.

opis

  • bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 / 33
  • aż 25 lat gwarancji w użytku domowym
  • powierzchnia o strukturze synchronicznej
  • trójwymiarowa rzeźba powierzchni jest idealnie zgodna z wzorem drewna
  • rys słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a podłoga nawet pod światło do złudzenia przypomina prawdziwą podłogę drewnianą
  • optyka podłogi dębowej pokrytej matowym lakierem
  • 4-stronna fuga, pogłębia wrażenie podłogi wykonanej z prawdziwych desek drewnianych
  • innowacyjny zamek SensaLOC zapewniający trwałość podłogi i błyskawiczny montaż paneli
  • system Isowaxx
  • wymiar panela: 1286 x 160 x 10 mm
 
26361
Dąb Heidelberg
 
26382
Dąb Würzburg
 
26384
Dąb Bamberg
 
26385
Dąb Monachium
 
26386
Dąb Kolonia
 
26387
Dąb Hannower
 
26389
Dąb Hamburg
 
35939
Dąb Milano
 
35940
Dąb Viginia
 
wymiary panela: 1286 x 160 x 10 mm
1 paczka = 8 paneli / 1,646 m2
1 paleta = 60 paczek / 98,760 m2
klasa ścieralności / użyteczności: AC5 / 33
gwarancja w użytku domowym: 25 lat
gwarancja w użytku publicznym: 5 lat
zamek: SensaLoc
struktura synchroniczna
klasa emisji formaldechydów: E1
zgodność z normą emicji CARB 2: TAK
impregnowane krawędzie: IsowaxxUWAGA! Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.