Podłogi dostojnie postarzałe

Niepowtarzalny charakter wnętrza podkreślą panele o wyglądzie starych desek prosto ze słonecznego wybrzeża Pacifiku. Panele stylizowane na wyblakłe deski podłogowe, o klasie ac4, bardzo okazale zaprezentują się w salonie czy w sypialni. Przecierki, spękania, obdarcia, niedomalowania czy efekt wypłowiałego drewna to cecha stylu schabby chic, którego głównym elementem dekoracyjnym są przedmioty naznaczone zębem czasu. Panele z kolekcji Pacific Coast idealnie wpasują się w ten styl. Z drugiej strony, te à la rustykalne panele, ze śladami po farbie, z widocznymi słojami, sękami a nawet widocznymi otarciami świetnie oddadzą morski klimat. Dodając do wnętrza, w którym znajdują się już panele podłogowe imitujące wytarte deski, naturalne tkaniny jak płócienne zasłony czy narzuty oraz biało-niebieskie poduszki w pasy, dekoracyjne wiosła i latarnie, spowodujemy iż otrzymamy iście marynistyczne wnętrze.

opis

  • klasa ścieralności AC4 / 32
  • aż 20 lat gwarancji w użytku domowym
  • struktura olejowana
  • kolekcja paneli laminowanych wyglądających jak stare deski: wypłowiałe od słońca i wiatru, z wytartymi brzegami lub noszące ślady
  • modny efekt desek o mocno zróżnicowanej strukturze drewna (dekory 37144, 37145, 37146)
  • innowacyjny zamek SensaLOC zapewniający trwałość podłogi i błyskawiczny montaż paneli
  • system Isowaxx
  • wymiar panela: 1286 x 194 x 8 mm
 
37147
Shell Beach
 
37145
Marina
 
35965
North Beach
 
37146
Laguna Beach
 
wymiary panela: 1286 x 194 x 8 mm
1 paczka = 8 paneli / 1,996 m2
1 paleta = 56 paczek / 111,776 m2
klasa ścieralności / użyteczności: AC4 / 32
gwarancja w użytku domowym: 20 lat
gwarancja w użytku publicznym: 3 lata
zamek: SensaLoc
struktura: olejowana
impregnowane krawędzie: Isowaxx
klasa emisji formaldechydów: E1
zgodność z normą emicji CARB 2: TAK
certyfikat FSC: TAKUWAGA! Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.