Struktura olejowana

 

Jednym z wariantów paneli laminowanych oferowanych przez firmę Sensa są panele podłogowe o strukturze olejowanej. Panele podłogowe wykonywane w ten sposób pokrywane są specjalną fakturą o lekko zmatowionym wykończeniu, co bezpośrednio przekłada się na charakterystyczny wygląd podłogi.

Struktura olejowana paneli laminowanych Sensa dedykowana jest osobom chcącym mieć podłogę przypominającą szlachetne, olejowane drewno, co uważane jest za niezwykle eleganckie i bardzo atrakcyjne wizualnie.

Co wyróżnia strukturę olejowaną paneli

Panele podłogowe Sensa ze strukturą olejowaną tak jak pozostałe panele Sensa charakteryzują się tym, że struktura włókien jest gęsta i mocno zróżnicowana. Panele o gęstszej strukturze są bardziej wytrzymałe i odporne na ścieranie niż panele gładkie.

Lekko matowa faktura i charakterystyczne wykończenie, jakie posiadają nasze panele podłogowe o strukturze olejowanej, sprawiają, że podłoga do złudzenia przypomina podłogę wykonaną z naturalnych desek. Podłoga taka prezentuje się niezwykle elegancko, a barwa i struktura podłogi nadaje pomieszczeniu ciepły klimat.