Podłogi laminowane Sensa są nadzwyczaj trwałe i odporne na uszkodzenia, jednak nawet najwyższej jakości materiały potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Aby Twoja podłoga prezentowała swój niepowtarzalny charakter przez długie lata, daj jej to, czego potrzebuje! Sprawdź, jak prawidłowo wyczyścić laminowane panele podłogowe.

 

Łatwy montaż

Panele podłogowe z laminatu są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów podłóg ze względu na walory użytkowe, estetyczne, jak i na przystępne ceny. Dodatkowo łatwość montażu sprawia, że możesz je zamontować samodzielnie, bez potrzeby zatrudniania fachowców.

Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zamontować panele podłogowe? Przeczytaj tutaj.

Po prawidłowym zamontowaniu paneli z kolekcji Sensa, pamiętaj o regularnej pielęgnacji. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć nienagannym wyglądem podłogi przez wiele lat.

 

Pielęgnacja: czego będziesz potrzebować?

Do wyczyszczenia paneli laminowanych wystarczy po prostu mop, ścierka lub odkurzacz. Z pomocą tych podstawowych narzędzi z łatwością usuniesz powstały brud i plamy. Do codziennej pielęgnacji wystarczy, gdy użyjesz samej wody. Okazjonalnie możesz wyczyścić panele, dodając do wody specjalny środek do czyszczenia laminatu.

Panele laminowane z kolekcji Skyline, Lifestyle i Mood są w 100% wodoodporne, dlatego nie musisz obawiać się, że woda wniknie do wewnątrz. Specjalnie opracowany system sensaLOC Aqua Protect to ekstremalna bariera zabezpieczająca przez wnikaniem wody.

W połączeniu z najnowszą generacją Laminate Aqua Resist, podłogi laminowane SENSA bez trudu poradzą sobie w codziennych wyzwaniach. Dzięki imponującym właściwościom wodoodpornym, sprawdzą się we wszystkich strefach życia – w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. To konsolidacja komfortu, wytrzymałości oraz higieny z ideą prostej pielęgnacji.

 

Tego unikaj!

Do czyszczenia podłóg laminowanych  nie stosuj wosków, wybielaczy lub silnych rozpuszczalników. W ten sposób możesz doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia powierzchni.

 

Co na trudne plamy?

Jeśli na Twojej podłodze pojawiły się plamy z tłuszczu, kleju, farby, najlepiej zastosować specjalny płyn do czyszczenia laminatu. Dzięki temu nikniesz odbarwień i trwałych, nieestetycznych skaz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kolekcjach podłóg SENSA? Czytaj tu. 

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog
Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej