Producenci paneli zaskakują nas perfekcyjnie dopracowanym wyglądem i szerokim wachlarzem wykończeń swoich produktów, dzięki czemu każdy może do swojego domu wprowadzić magiczne piękno drewna. Nowatorskie technologie produkcji pozwalają na synergię naturalnej estetyki i wytrzymałości nowoczesnych materiałów. Możemy cieszyć się więc podłogą laminowaną o wizualnych walorach desek, wykonanej z surowców o lepszych dla użytkownika parametrach.

Panele podłogowe na zewnątrz

Panele podłogowe na zewnątrz

 

Liczy się to, co… na zewnątrz

To przede wszystkim wzrok decyduje o tym, czy skojarzymy powierzchnię z naturalnymi deskami. Za pozytywne pierwsze wrażenie odpowiada jej unikalne usłojenie. Gęsta i zróżnicowana realistyczna struktura włókien nadaje podłodze szlachetnego wyglądu. Nowoczesne panele podłogowe jednak nie tylko wyglądają jak drewno, ale świetnie oddają jego wrażenie pod naszymi palcami. Możemy wybrać modele, które trudno odróżnić od dłutowanych desek drewnianych. Wyraźne żłobienia sprawiają, że podłoga wydaje się pochodzić wprost z tartaku.

 

Technologia z natury

Podłoga wykonana z ekologicznych paneli podłogowych może być nie tylko piękna, ale też praktyczna – dzięki takiemu wykończeniu zachowa dobry wygląd na dłużej, a ewentualne zniszczenia i zanieczyszczenia będą trudniej zauważalne. Podłogi laminowane Sensa są zabezpieczone wyjątkowo wytrzymałą powłoką ochronną, o czym świadczy wysoka klasa ścieralności.

Tak bliskie podobieństwo paneli do prawdziwych desek to zasługa zastosowania kombinacji najnowocześniejszych technologii w produkcji. Odbywa się to jednak z poszanowaniem środowiska naturalnego. Fabryka paneli Sensa znajduje się w otoczeniu niemieckich lasów, dzięki czemu ograniczona została emisja dwutlenku węgla, związana z transportem surowca do miejsca przetworzenia. Kompleks stosuje się do restrykcyjnych norm dotyczących ochrony środowiska – emisja gazów została zminimalizowana na tyle, że do atmosfery wypuszczana jest niemal wyłącznie para wodna.

 

Dobra decyzja na lata

Nowatorskie podejście do produkcji to gratka przede wszystkim dla przyszłych użytkowników podłóg, którym można zaoferować pożądany naturalny efekt wizualny i najwyższą trwałość produktu. Panele laminowane niezaprzeczalnie wygrywają w kwestii długotrwałego użytkowania, ponieważ nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji, a gwarancja udzielana jest nawet na 25 lat.

 

Ekologiczne Panele Podłogowe

Ekologiczne Panele Podłogowe

Zapoznaj się z naszymi kolekcjami paneli podłogowych i postaw na ekologię!

 

Zapoznaj się również z artykułem: 

 

Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog

Ocena użytkowników 5.00 na podstawie 1 głosów

Udostępnij

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej