Dobór odpowiedniej podłogi do danego wnętrza jest ważnym elementem aranżacji i może znacząco wpłynąć na ostateczny efekt wizualny oraz funkcjonalność pomieszczenia. Panele laminowane SENSA dzięki swojej trwałości, odporności na zarysowania i ścieranie oraz łatwej pielęgnacji, są coraz częściej wybierane przez osoby, które szukają praktycznego i estetycznego rozwiązania. Pobierz darmowy katalog i zobacz, jak podłoga SENSA może prezentować się w salonie, łazience oraz sypialni. Katalog to źródło pomysłów i inspiracji. 

 

Projekt dla wszystkich aspiracji

Specjaliści z naszego Centrum Designu opracowali projekt spełniający wszystkie wymagania laminatu premium. SENSA dzięki
nim to niezwykłe dekory, fascynujące tekstury idealnie odwzorowany rysunek drewna. Laminat NXT powstał z myślą o nowoczesnym świecie, by podkreślić indywidualny charakter naszych klientów i móc dopasować się do każdej przestrzeni.

 

Technologia dla wszystkich potrzeb


Od momentu powstania w 1949 roku nieustannie rozwijamy nowe technologie. To sprawiło, że rodzinna firma jest dziś liderem innowacji w branży podłogowej i posiadaczem licznych patentów. Z SENSA dajemy Ci najlepsze rezultaty wieloletnich doświadczeń i badań. Laminat NXT — przyjazny dla użytkownika, łatwy w montażu, odporny i wytrzymały — wyprodukowany w Niemczech.

 

KATALOG– źródło inspiracji

SENSA opracowuje produkty, dążąc do ich doskonałości. To gwarancja skrupulatności wykonawczej i optymalnego doprecyzowania
każdego detalu. Poznaj nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki którym podłoga wygląda jak nowa przez wiele lat.

Perfekcyjne odwzorowanie synchroniczne usłojenia za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych powoduje, że trudno odróżnić je od podłóg drewnianych. Podłogi laminowane o wizualnych walorach desek, wykonane z surowców o lepszych parametrach są niepowtarzalną ozdobą każdej indywidualnej aranżacji wnętrza.

W katalogu znajdziesz przegląd wszystkich wzorów z trzech najnowszych kolekcji. Oprócz tego znajdziesz inspiracje do Twojego pomieszczenia. 

Katalog znajdziesz pod tym linkiem.

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej