Podłoga powinna być spójna z kolorystyką i stylem wnętrza, a jednocześnie podkreślać indywidualny charakter. Obecnie dominującym trendem w aranżacjach jest drewno, jednak te prawdziwe wymaga poświęcenia dużo uwagi, czasu i kosztów związanych z zakupem specjalistycznych środków do pielęgnacji. Alternatywę stanowią panele laminowane, imitujące wygląd naturalnego surowca. Cenione są głównie ze względu na stosunek jakości do ceny. Które są stworzone dla Ciebie? Te wpisujące się w ideę naturalności, tradycji, nowoczesnego designu czy może te najpopularniejsze? Sprawdź, które określają Twoje „ja”.

 

WNĘTRZA NATURALNE

Wiele osób decyduje się na wnętrza wypełnione naturą – kolory ziemi, zielone rośliny, bambusowe dodatki czy naturalne tekstylia. Dla zwolenników środowiska naturalnego dedykowana jest kolekcja Naturals, która doskonale odzwierciedla nurt eko. Wielość dekorów – od tych jasnych, aż po te wyraziste, ciemne sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie posiadają czterostronną fugę, która jeszcze intensywniej pogłębia wrażenie efektu drewnianych, dębowych desek. Docenią to szczególnie miłośnicy stylu skandynawskiego, minimalistycznego, loftowego czy rustykalnego.

TERAZ WYBRANE DEKORY W PROMOCJI:

 109,96 zł brutto na 86,90 zł brutto
BAYBERRY | CRESCENT | SCARBOROUGH

WNĘTRZA KLASYCZNE

Połączenie klasyki i tradycji to duet wiecznie żywy. Kolekcja Essentials mimo swojej klasycznej natury, nie powiela schematów, a z nudą nie ma nic wspólnego. Podłogi ubrane w ponadczasową elegancję stanowią subtelne tło dla mieszanki zróżnicowanych dodatków, mebli. Nie musimy obawiać się „miksu” styli, wzorów i kolorów. Zwolennicy mariażu eklektycznego, docenią tą serię podłóg za dyskrecję, która jednocześnie podkreśla walory wnętrza. Po cichu i subtelnie buduje przytulną atmosferę domowego azylu. Dekory Essentials doskonale odnajdą się we wnętrzach klasycznych, minimalistycznych, skandynawskich, eklektycznych, rustykalnych czy w stylu wiktoriańskim.

TERAZ WYBRANE DEKORY W PROMOCJI:

119,97 zł brutto na 92,55 zł brutto

BROCKTON | WESTGATE | BRAMPTON 

WNĘTRZA NOWOCZESNE

Światowy design – ekskluzywny i nowoczesny. Z entuzjazmem w stronę kolekcji Cosmopolitan będą patrzeć Ci, którzy gloryfikują styl modernistyczny. Funkcjonalne meble, geometryczne kształty i intrygujące wzory. Nowoczesne – nie oznacza tylko proste i stylowe. Możemy dodać przestrzeni nieco dynamizmu. Wszystko to kwestia naszej wyobraźni i indywidualnych preferencji. Podłogi z serii Cosmopolitan to doskonały wybór do aranżacji w kosmopolitycznej perspektywie. Sprawdzą się zarówno do przestrzeni dyskretnych, jak i tych z rozmachem. Zwolennicy stylu industrialnego czy skandynawskiego, z pewnością je pokochają.

 

WNĘTRZA MODNE I POPULARNE

Wyselekcjonowane dekory z kolekcji The best of to najlepsza propozycja dla osób podążających z duchem czasu. Bogata kolorystyka pozwala na optymalne dopasowanie do każdej aranżacji. W ofercie znajdują się panele zarówno w jasnych, subtelnych tonacjach, jak i intensywnych, głębokich odcieniach. The best of ceniona jest za szeroki wachlarz możliwości, dając swobodę w kreowaniu wnętrza. Tym samym nie ogranicza w preferencjach stylowych, podkreślając indywidualny charakter wnętrza.

TERAZ WYBRANE DEKORY W PROMOCJI:

THE BEST OF
89,96 zł brutto na 59,99 zł brutto
NO. 1 | NO. 2 | NO. 6 | NO. 7

89,96 zł brutto na 64,99 zł brutto
NO. 3 | NO. 4 | NO. 5 | NO. 8

Wszystkie w jednym miejscu!

Panele podłogowe SENSA niemal do złudzenia przypominające drewno to gwarancja dopasowania do każdego stylu. Podstawę stanowi wybór odpowiedniego koloru i wzoru, które powinny konsolidować z wystrojem wnętrza. Podłoga to inwestycja na długie lata, więc decyzja musi być dobrze przemyślana. Ułatwieniem dla poszukiwaczy dobrego designu jest zbiór wszystkich najpiękniejszych podłóg o najwyższych parametrach użytkowych w jednym miejscu.

Panele laminowane SENSA odznaczają się nie tylko niepowtarzalnym wyglądem, ale także wysoką jakością. Ponadto, dzięki innowacyjnej technologii Laminate Aqua Resist, gwarantują skuteczną ochronę przed wnikaniem wody nawet przez 24h. Przeznaczone do wszechstronnych zastosowań – w przestrzeniach publicznych i prywatnych, sprawdzą się we wszystkich strefach życia.

Sprawdź wyjątkowe właściwości paneli SENSA.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 26.02.2021

 

Montaż paneli podłogowych - zobacz jak przebiega!

Ocena użytkowników 5.00 na podstawie 2 głosów

Udostępnij

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej