Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog

Specjaliści z naszego Centrum Designu opracowali projekt spełniający wszystkie wymagania laminatu premium. SENSA dzięki nim to niezwykłe dekory, fascynujące tekstury i idealnie odwzorowany rysunek drewna. Laminat NXT powstał z myślą o nowoczesnym świecie, by podkreślić indywidualny charakter naszych klientów i móc dopasować się do każdej przestrzeni.

 

 

Technologia dla wszystkich potrzeb

Od momentu powstania w 1949 roku nieustannie rozwijamy nowe technologie. To sprawiło, że rodzinna firma jest dziś liderem innowacji w branży podłogowej i posiadaczem licznych patentów. Z SENSA dajemy Ci najlepsze rezultaty wieloletnich doświadczeń i badań. Laminat NXT — przyjazny dla użytkownika, łatwy w montażu, odporny i wytrzymały — wyprodukowany w Niemczech.

 

Zrównoważony rozwój dla wszystkich

Zdefiniowaliśmy na nowo procesy produkcyjne wysokiej jakości podłóg laminowanych, aby stały się jeszcze bardziej zrównoważone. Rezultat: SENSA zostaje wzbogacona o nową technologię LEAN CORE. Oznacza to redukcję materiału, z poszanowaniem natury i gwarancją najwyższej jakości. Laminat NXT – bo mniej znaczy więcej dla nas wszystkich.

 

Prostsze życie

Dzięki SENSA ułatwiamy życie wszystkim. Panele wyposażone zostały w nowy wodoodporny składany system montażu podłóg laminowanych: megaloc aqua protect. To sprawia, że panele od SENSA są nie tylko łatwe w instalacji, ale również zapewniają zaawansowaną technologicznie 24-godzinną ochronę przed wilgocią lub w przypadku rozlania płynów. Ten unikalny system zapewnia niezawodną wodoodporność, zapobiegając przedostawaniu się wody do spoin. Idealnie sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak salony, bary, biura, czy restauracje.

 

Przetestowane na mokro

Test NALFA jest znormalizowaną procedurą testową North American Laminate Flooring Association (NALFA). Test mierzy zachowanie podłogi laminowanej po zainstalowaniu z powierzchnią wystawioną na działanie stojącej wody przez 24 godziny. Rezultaty są znakomite: system megaloc aqua protect zapewnia ochronę przed pęcznieniem krawędzi i zapewnia trwałość podłogi. Codzienne użytkowanie, czyszczenie i rozpryskiwanie nie mogą już uszkodzić posadzki.

 

Sprawdź, gdzie kupisz nasze panele. 

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej