Podłogi SENSA to niezwykłe dekory, fascynujące tekstury i idealnie odwzorowany rysunek drewna. Laminat NXT powstał z myślą o nowoczesnym świecie, by podkreślić indywidualny charakter naszych klientów i móc dopasować się do każdej przestrzeni. Od teraz 7 wzorów w promocyjnych cenach!

Kolekcja Lifestyle

Kolekcja Lifestyle to minimalistyczne dekory o gładkich powierzchniach, które idealnie dopasowują się do stylu w Twoim domu. Są łatwe w czyszczeniu, odporne na wodę, brud i wytrzymałe. Będą idealnym towarzyszem każdej zmiany i każdego wyzwania.

Kolekcja Skyline

Kolekcja Skyline to klasyczne wzory, które dyskretnie podkreślą domową przestrzeń. Matowe powierzchnie o eleganckiej strukturze zachwycą nie tylko wzrok, ale również… stopy.

Kolekcja Mood

Kolekcja Mood to dekory w stylu vintage. Ich powierzchnie są inspirowane naturą. Nadadzą się zarówno do wyrafinowanych przestrzeni mieszkalnych, jak i do tętniących życiem sklepów, kreatywnych biur, przytulnych bistro lub wykwintnych restauracji.

Kolekcja The Best Of

Kolekcja THE BEST OF stawia na niebanalną prostotę i klasykę. Kolekcję cechują przemyślane szczegóły, których wygląd do złudzenia przypomina naturalną podłogę drewnianą. 

Promocja trwa od 15 grudnia 2022 roku do wyczerpania zapasów. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany podanych cen.

Sprawdź, gdzie kupisz nasze panele. 

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog
Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej