Szukasz podłogi, która najlepiej odda charakter Twojego wnętrza? Marzy Ci się jednak taka, która pozostanie piękna na długie lata? Nowoczesne, ponadczasowe, wyjątkowe, a może naturalne? Zobacz gotowe aranżacje z wykorzystaniem wzorów z nowych kolekcji SENSA. Teraz wybrane dekory w PROMOCJI nawet do -20%. Zainspiruj się!

 

 

KOLEKCJA LIFESTYLE – PANELE W TWOIM STYLU

Kolekcja LIFESTYLE została stworzona po to, by dopasować się do Twojego stylu życia. Nie jest wymagająca, a przy tym oferuje Ci wiele dobrego. Ta kolekcja to funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu.

Piękny naturalny wygląd paneli o synchronicznej strukturze nada niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. 8 wyselekcjonowanych dekorów w kolekcji o stonowanej kolorystyce wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Gustowne, a do tego łatwe w montażu, odporne na zarysowania i wodoodporne – to odpowiedź na Twoje oczekiwania.

Od 15 maja 2022 do wyczerpania zapasów dwa wzory z kolekcji w wyjątkowej promocji!

KOLEKCJA SKYLINE – JAK W NIEBIE

Delikatne i sensualne 10 wzorów z kolekcji SKYLINE wprowadzi Twój dom na wyższy poziom. Bez ograniczeń, bez limitów – te panele to połączenie wszystkiego, co najlepsze. Doskonale odwzorowany rysunek drewna dzięki synchronicznej strukturze, przekrój kolorów od jasnych po ciemne, w 100% wodoodporne i proste w montażu. 

Można chcieć więcej? Można. Dlatego ta podłoga dodatkowo została stworzona z myślą o naturalnym środowisku. Najlepsze z możliwych rozwiązań ekologicznych to nasz ukłon w stronę natury. Ale to nie wszystko.  Panele z kolekcji SKYLINE są odporne na zarysowania i posiadają wysoką klasę ścieralności (AC5).

Od 15 maja 2022 do wyczerpania zapasów trzy wzory z kolekcji w wyjątkowej promocji!

KOLEKCJA THE BEST OF – HARMONIA PIĘKNA I FUNKCJONALNOŚCI

Kolekcja THE BEST OF stawia na niebanalną prostotę i klasykę. Kolekcję cechują przemyślane szczegóły, których wygląd do złudzenia przypomina naturalną podłogę drewnianą. Dzięki wysokiej jakości materiałów, perfekcyjnemu wykończeniu, stonowanej kolorystyce – każdy z 8 dekorów kolekcji THE BEST OF idealnie sprawdzi się w Twoim domu.

Od 15 maja 2022 do wyczerpania zapasów dwa wzory z kolekcji w wyjątkowej promocji!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany podanych cen.

Dowiedz się więcej o panelach SENSA

 

 

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog
Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej