Jeśli obawiasz się, że Święty Mikołaj, wchodząc do twojego domu, oprócz prezentów, zostawi mokre ślady po butach na podłodze, mamy na to rozwiązanie! Panele laminowane Sensa są w 100% wodoodporne, a innowacyjna technologia produkcji chroni panele przed wnikaniem wody przez 24 godziny.

Laminate Aqua Resist – wodoodporne panele  laminowane

Jeśli szukasz laminowanych paneli, które są odporne na niepożądane działanie wody, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Specjalny zamek megaloc aqua protect i podwyższona gęstość płyty gwarantują skuteczną ochronę przed wnikaniem wody do wnętrza paneli nawet przez 24h! Dzięki swoim właściwościom podłogi sprawdzą się zarówno w przedpokoju, kuchni, czy też w komercyjnych pomieszczeniach.

Przetestowane na mokro

Test NALFA jest znormalizowaną procedurą testową North American Laminate Flooring Association (NALFA). Test mierzy zachowanie podłogi laminowanej po zainstalowaniu z powierzchnią wystawioną na działanie stojącej wody przez 24 godziny. Rezultaty są znakomite: system megaloc aqua protect zapewnia ochronę przed pęcznieniem krawędzi i zapewnia trwałość podłogi. Codzienne użytkowanie, czyszczenie i rozpryskiwanie nie mogą już uszkodzić posadzki.

Które panele z kolekcji SENSA są wodoodporne?

NOWOŚĆ! Trzy premierowe kolekcje paneli laminowanych SENSA z szeroką gamą wzorów i kolorów cechuje wodoodporność.

Kolekcja SENSA Lifestyle to minimalistyczne dekory o gładkich powierzchniach, które idealnie dopasowują się do stylu w Twoim domu. Są łatwe w czyszczeniu, odporne na wodę, brud i wytrzymale. Będą idealnym towarzyszem każdej zmiany i każdego wyzwania. 8 wzorów w kolekcji pozwoli odnaleźć idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Kolekcja SENSA Skyline to klasyczne wzory, które dyskretnie podkreślą domową przestrzeń. Matowe powierzchnie o eleganckiej strukturze zachwycą nie tylko wzrok, ale również… stopy. 11 wzorów czeka na odkrycie.

Kolekcja SENSA Mood to trzy wyselekcjonowane dekory w stylu vintage. Ich powierzchnie są inspirowane naturą. Naddadzą się zarówno do wyrafinowanych przestrzeni mieszkalnych, jak i do tętniących życiem sklepów, kreatywnych biur, przytulnych bistro lub wykwintnych restauracji.

Chcesz sprawdzić wszystkie nasze kolekcje? Kliknij tu.

Panele wodoodporne - powiązany artykuł.

 

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy

Udostępnij

Katalog

Pobierz najnowszy katalog paneli SENSA

Pobierz katalog
Strona może wykorzysywać pliki cookies.
Szczegóły dotyczące przechowywania oraz dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej