Pozostałe aktualności

Promocja na panele Sensa

Wymarzona podłoga w wyjątkowych cenach

Siedemnaście dekorów z trzech niezwykłych kolekcji w bardzo atrakycjnej cenie – dostępne tylko do 10.01.2020. Promocja Sensa to doskonała okazja, by wzbogacić swoje wnętrze o podłogi Sensa. Te wyjątkowe panele podłogowe łączą w sobie piękno i trwałość, a w dodatku do złudzenia przypominają prawdziwe podłogi drewniane.
W promocji dostępnych jest siedemnaście ciekawych wzorów paneli laminowanych. Każda z kolekcji została zaprojektowana tak, by nadać wnętrzu niepowtarzalnych charakter: kolekcja Solido Elite dla miłośników klasycznej elegancji, kolekcja Original Heritage dla amatorów inspiracji w stylu „retro”, a z kolekcji Natural Prestige dla koneserów naturalnego drewna wybór paneli ze strukturą synchroniczną (trójwymiarowa rzeźba słojów drewna).

Panele podłogowe Sensa objęte promocją to nie tylko ciekawy i oryginalny design, ale trwałość i jakość w przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii produkcji i surowych norm niemieckich produkcji, jest się czym pochwalić. Wysoka klasa ścieralności, zastosowanie płyty nośnej o podwyższonej gęstości czy opatentowany zamek SensaLOC to tylko wybrane zalety naszych podłóg.

6 ekskluzywnych, dębowych dekorów o strukturze 3D

Dekory Sensa z kolekcji Natural Prestige biorące udział w promocjiPromocja Sensa Natural Prestige

2 niecodzienne dekory z kolekcji Original Heritage

Dekory Sensa z kolekcji Original Heritage biorące udział w promocjiPromocja Sensa Original Heritage

9 klasycznych, dębowych dekorów z kolekcji Solido Elite

Dekory Sensa z kolekcji Solido Elite biorące udział w promocjiPromocja Solido Elite

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tej promocji, prosimy skontaktować się z jednym z salonów oferujących panele podłogowe marki Sensa:

Znajdź najbliższy salon prowadzący promocję >

Niniejsza oferta promocyjna dotyczy wyłącznie siedemnastu wybranych dekorów paneli podłogowych Sensa. Czas trwania promocji: do 10 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania się zapasów. Szczegóły niniejszej promocji są dostępne w punktach prowadzących sprzedaż paneli laminowanych Sensa.
Rzeczywisty wygląd paneli podłogowych może odbiegać od prezentowanych na zdjęciach ze względu na różnice w druku, różnice w wyświetlaniu przez monitory komputerowe, różnice w układzie słojów rożnych paneli w obrębie tego samego dekoru oraz różne kąty padania światła. Z tego względu przed zakupem zalecamy sprawdzenie jak wygląda podłoga w jednym z salonów prowadzących podłogi Sensa.