Trendy 2019

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi trendami na rok 2016. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu wybrać idealną podłogę do swojego domu, mieszkania lub biura.

Szlachetne odcienie szarości

Grafity, szarości i beże to symbol nowoczesnej elegancji. Przez wiele lat odcienie te pozostawały w zapomnieniu i rzadko pojawiały się w naszych domach. A szkoda. Stonowana podłoga zawsze wygląda dostojnie, elegancko i stanowi idealne tło dla innych elementów wystroju wnętrz w niemal każdym kolorze. Panele w tych odcieniach szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnych, przestronnych mieszkaniach.
Wybór szarości i pasteli jest dostępny w niemal każdej kolekcji paneli podłogowych Sensa, dzięki czemu możemy wybrać idealną podłogę do każdego wnętrza.

 

Drewno z odzysku

W ostatnim czasie, na fali ekologii i tęsknoty za indywidualnością, triumfy święcą podłogi, które wyglądają, jakby zostały wykonane były z drewna z długą historią: pochodzącego ze starych budynków, statków, czy mebli.
Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą kolekcje Pacific CoastBoathouse Edition.
To panele podłogowe o niecodziennym wyglądzie drewna wypłowiałego na słońcu, pokrytego patyną, resztkami farby, z widocznymi szparami lub śladami otarć.
Szczególne interesujące są modne dekory o mocno zróżnicowanej strukturze dostępne w kolekcji Pacific Coast. Pozwalają na stworzenie ciekawej podłogi, która wygląda jak wykonana z przypadkowych desek, zachowując jednocześnie jednolity, harmonijny styl.

Nieśmiertelny urok dębu

Podłoga w wiernie imitująca naturalne drewno jest zawsze na czasie, zwłaszcza, gdy strukturą przypomina ona najbardziej ceniony z gatunków drewna – piękny i szlachetny dąb. Tak więc również i w tym roku dekory o optyce drewna dębowego będą nadal modne.

Kolekcje paneli laminowanych Sensa to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tego drewna. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno panele o delikatnej strukturze, jak i wyrazistym, głębokim usłojeniu. A wszystko dostępne w szerokiej gamie kolorów: nowoczesne, pastelowe biele i szarości, klasyczny odcień drewna dębowego, intensywne, ciepłe barwy oraz głębokie ciemne kolory. Posiadamy kolekcje imitujące proste deski drewniane oraz klasyczny, parkiet dębowy.

Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja imponujących paneli Grande Authentico XXL, która do złudzenia przypomina olbrzymie deski dębowe o długości ponad 2 metrów.